A A A
  • Papírna, Cheb
    Papírna, Cheb
  • plakát Cheb
    plakát Cheb
  • pozvánka Cheb
    pozvánka Cheb

2014 Cheb

Dovolujeme si Vás pozvat na výstavu dobročinného projektu Všechny barvy Nepálu / All Colours of Nepal / रंगीन नेपाल.

 

Vernisáž výstavy v Chebu proběhne dne 3. 10. 2014 od 17:00 hodin ve výstavních prostorách Papírna (Unipap plus), Svatopluka Čecha 1, Cheb.

 

Cílem putovní výstavy, nad kterou při jejím zahájení v roce 2011 převzal záštitu honorární konzul Nepálu v ČR Ing. Rajendra Shrestha, je získat finanční prostředky na výstavbu nových základních škol v chudém horském regionu Nepálu.

 

Organizátorem výstavy v Chebu je Vítězslav Padevět. Výstavu zahájí poslanec parlamentu ČR Karel Schwarzenberg. Během vernisáže promluví o projektu Vzdělání pro Nepál předseda občanského sdružení Namasté Nepál (DCWC-CZ), o.s. RNDr. Tomáš Beránek, CSc.

 

Koordinátorem projektu a pořadatelem výstavy je Jan Žalud, který ve spolupráci se svými přáteli a občanským sdružením Namasté Nepál (www.namastenepal.cz) vybral více než 60 fotografií z Nepálu od sedmi autorů (Zuzana Jeriová, Lukáš Kolísko, Marek Matuštík, Zlata Kolísková (Mrázová), Jan Pradáč, Jaroslav Volšický a Jan Žalud). Všichni autoři se rozhodli věnovat veškerý výtěžek z prodeje svých fotografií ve prospěch projektu.

 

Výstava potrvá od 3. 10. 2014 do 20.10.2014.

Otevřeno pondělí až neděle od 12 do 17 hodin.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.