A A A
  • Indická restaurace TANDOOR
    Indická restaurace TANDOOR

2015 České Budějovice

Dovolujeme si Vás pozvat na výstavu fotografií dobročinného projektu Všechny barvy Nepálu / All Colours of Nepal / रंगीन नेपाल, kterou aktuálně můžete vidět v Indické restauraci TANDOOR v Českých Budějovicích (17.4. - 19.6.2015) jako doprovodný program velké výstavy Šangri-la probíhající v těchto měsících v Jihočeském muzeu v Českých Budějovicích.

 

Cílem putovní výstavy Všechny barvy Nepálu, nad kterou při jejím zahájení v roce 2011 převzal záštitu honorární konzul Nepálu v ČR Ing. Rajendra Shrestha, je získat finanční prostředky na výstavbu nových základních škol v chudém horském regionu Nepálu.

 

Koordinátorem projektu a pořadatelem výstavy je Jan Žalud, který ve spolupráci se svými přáteli a občanským sdružením Namasté Nepál (www.namastenepal.cz) vybral více než 60 fotografií z Nepálu od sedmi autorů (Zuzana Jeriová, Lukáš Kolísko, Marek Matuštík, Zlata Kolísková (Mrázová), Jan Pradáč, Jaroslav Volšický a Jan Žalud). Všichni autoři se rozhodli věnovat veškerý výtěžek z prodeje svých fotografií ve prospěch projektu.

 

V Indické restauraci TANDOOR (Nová 28, České Budějovice) je otevřeno: pondělí až čtvrtek od 11 do 22 hodin, pátek a sobota od 11 do 23 hodin.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.